Godt tilbud fra 900,- 750,- pr person pr døgn inkl. frokost. Prisene varierer etter sesong.
Adresse: Copthorne Tara hotell, Scarsdale Place, Kensington, Kensington and Chelsea, London, W8 5SY. Se hotellets
beliggenhet på kartet.
Meget bra hotell med hyggelig og serviceminded betjening plassert i fasjonable Kensington. Handikapvennlig.
The Copthorne Tara er et moderne fire-stjernes hotell, bare to minutter fra High Street Kensington undergrunnstasjon.
Hotellet er kjent for sin gjestfrihet og tilbyr velutstyrte og komfortable rom med aircondition, WiFi og bad med badekar og toalett.
Tilbyr også restaurant, bar, treningsstudio og konferansefasiliteter. Frokost inkludert. Også muligheter med connecting rooms med dør imellom rommene.
For deg som ønsker det lille ekstra på firmaturer og konferanser, kan Copthorne Tara hotell tilby et meget godt utstyrt konferansesenter.
I Kensington området finner du også Hyde Park, Royal Albert Hall, Kensington Palace og det kjente kjøpesentret Westfield. En mengde kjente museer i området som bla Victoria & Albert.
Kensington Palace, i gangavstand fra hotellet, tilbyr omvisning. Dette er hjem for de kongelige. For tiden har The Duke and Duchess of Cambridge (Prince William and Princess Catherine) en leilighet her. Det hadde også Princess Diana.
Hva sier kundene om Copthorne Tara London hotell:
"Vi bodde på dette hotellet med våre to barn (15 og 11) og hadde connecting rooms, som fungerte veldig bra. Frokosten er hyggelig og de ansatte er svært vennlige og hjelpsomme. Enkel tilgang til T-banestasjonen, slik at du kan reise rundt i London. Kensington Street rett rundt hjørnet. Vi kommer helt sikkert tilbake."
